Komfortowe meble designerskie Noti

idea

PO PIERWSZE DESIGN  - to zasada, która towarzyszy nam w każdym działaniu. Design rozumiemy jako świadome projektowanie, gdzie funkcja, potrzeby użytkowników, ich styl życia, a także forma i jakość materiałów oraz ich wykonania tworzą harmonijną całość. Wszystkie projekty Noti noszą ten sam “gen designu”.

 

Cieszę się, że mogę zaprezentować Państwu markę, produkowanych w Polsce, mebli NOTI. Kryją się pod nią projekty różnorodne stylistycznie, dające możliwość indywidualnego kreowania przestrzeni mieszkalnych i publicznych, mające wspólny mianownik - gen designu. 

W firmie NOTI design postrzegamy jako świadome projektowanie, w którym funkcja, potrzeby i styl życia przyszłego użytkownika, a także jakość wyselekcjonowanych materiałów i ręcznie wykonanego produktu tworzą harmonijną całość. Tworzymy meble o ponadczasowej, prostej i eleganckiej formie, przekładając odpowiedzialność za efekt, funkcjonalność, komfort i trwałość nad przesadną stylizację i wymyślne formy. 

Oferowanie użytkownikowi produktu, który spełni oczekiwania i swoje zadania przez lata, jest dla nas tak samo ważne, jak rzetelność i uczciwość w biznesie, uznani projektanci, profesjonalne zespoły i sprawdzeni dostawcy z całego świata.

Wspieramy rozwój polskiego wzornictwa, instytucje kulturalne i produkty „made in poland”. Współpracujemy ze zdolnymi polskimi projektantami.  Kolekcje NOTI znajdują się regularnie w gronie  nominowanych i nagradzanych produktów w najważniejszych konkursach designerskich w Polsce i za granicą. Uczestniczą w branżowych wydarzeniach i konferencjach dla architektów, są rozpoznawalne i doceniane przez krytyków sztuki, dziennikarzy, architektów i stylistów wnętrz. 

Nieustannie szukamy nowych idei, talentów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Na rok 2017 przygotowaliśmy kilka, różnorodnych funkcjonalnie, produktów, wkraczając w nowe kategorie. Mam nadzieję, że nowości zostaną pozytywnie odebrane i sprawimy Państwu radość z ich użytkowania.


Ryszard Balcerkiewicz
Prezes firmy

firma

Firma NOTI istnieje na rynku od ponad 12 lat. W roku 2016 już po raz trzeci otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot za zaprojektowane przez Tomka Rygalika siedzisko Tulli. Wcześniej zostały nagrodzone: sofa Clapp Piotra Kuchcińskiego i krzesło Comma Renaty Kalarus.

Meble produkowane są w Polsce, w fabryce w Tarnowie Podgórnym, pod Poznaniem. Główne kategorie i obszary, w których funkcjonujemy to, oryginalne w projekcie:   sofy, fotele, pufy, krzesła i stoliki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przeznaczone są do przestrzeni mieszkalnych, biurowych i publicznych. Zróżnicowane  funkcjonalnie, często modułowe i systemowe, tworzą pewien charakterystyczny kod stylistyczny, który można określić jako nowoczesny i elegancki. Szeroka oferta  wysokiej jakości tkanin (m.in. Kvadrat, Svensson, Gabriel, Camila) i elastyczność w oferowaniu form i wielkości, modułowość i systemowość pozwalają inwestorom, architektom wnętrz i klientom indywidualnym samodzielnie projektować przestrzeń dopasowaną do ich potrzeb i gustu.

Kolekcje projektowane są przez indywidualistów, uznanych i utalentowanych, polskich projektantów. Są to: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski i Grzegorz Niwiński. Artyści są autorami wielu znanych projektów, laureatami nagród, kuratorami wystaw, wykładowcami na polskich i międzynarodowych uczelniach. Wszyscy projektanci ściśle współpracują z NOTI, są całkowicie zaangażowani  w proces powstawania i wprowadzania produktu na rynek, aby powstał mebel oryginalny, wykonany zgodnie z konceptem i planem.

Kooperujemy także z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, w ramach PE-P -Programu Edukacyjno-Projektowego i Współpracy z Przemysłem. Co roku studenci wzornictwa mają szanse przedstawić swoje projekty, uczestniczą w procesie protypowania i produkcji, a  najlepsze meble wdrażane są do produkcji.  

Wszystkich pasjonatów designu, miłośników polskiego rzemiosła, kreatorów przestrzeni zapraszamy do rozmów o funkcjonalnych i inteligentnie zaprojektowanych kolekcjach. Otwarci na dialog i partnerstwo, jesteśmy przekonani o przyszłości mądrych inicjatyw i zapytań. 

 

powrót
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij