Komfortowe meble designerskie Noti

lopp

design:
Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski
2018

projektant

Zdjęcie - Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski

Bartłomiej Pawlak i Łukasz Stawarski

Projektanci. Ukończyli Wzornictwo Przemysłowe na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Wspólnie działają od 2014, tworząc studio Pawlak&Stawarski.
Pracują również jako wykładowcy w macierzystej uczelni.

W pracy łączą różne temperamenty oraz indywidualne doświadczenia. Zajmują się głównie projektowaniem produktu oraz mebla, pracują również w obszarze grafiki użytkowej, projektowania wnętrz i wystaw.

W ich portfolio znajdują się projekty m.in.: dla FAMEG, Meble VOX, Marmite, Alvo Medical, Narodowego Centrum Kultury, Polskich Fabryk Porcelany Ćmielów i Chodzież, Envy Lighting.

Otrzymali wiele nagród i wyróżnień, między innymi: IF Design Award, Top Design, Dobry Design, Must Have, German Design Award, Inovo Design Award.

W swojej pracy cenią oryginalność stosowanych rozwiązań, skupią się na dopracowaniu funkcji i detalu. Chcą aby każdy zaprojektowany przez nich produkt miał swój niepowtarzalny charakter.

elementy kolekcji
i wymiary

karta produktu PDF

powrót
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij